Direkt till innehållet
Ljusnarsbergs kommun
Ljusnarsbergs kommun

Kontakt

Besöks- och Postadress

Besöksadress

Postadress

Komvux

Kapellansgatan 5

714 31 KOPPARBERG

Ljusnarsbergs kommun

5 Gruvstugutorget

714 80 KOPPARBERG


Om du har frågor om studier är du välkommen att skriva till denna adress: komvux@ljusnarsberg.se

Administratör


Biserka Savic

biserka.savic@ljusnarsberg.se

070-420 48 57

Handledare Vård- och omsorgsutbildningen



Jenny Karlsson

jenny.karlsson@ljusnarsberg.se
070-710 38 76

Lärare Lärsal/Ungdomssamordnare

Ann Torstensson

ann.torstensson@ljusnarsberg.se

0580-80636, 072-0210489

Rektor

 

Ida Andersson

ida.andersson@ljusnarsberg.se

0580-806 33

SFI-lärare


Guzalay Suleimanova

guzalay.suleimanova@ljusnarsberg.se

070-778 62 57

Karolina Tillman (tjänstledig tom 230215) 

karolina.tillman@ljusnarsberg.se

0580-80695, 070-627 31 68

Anette Samuelsson

anette.samuelsson@ljusnarsberg.se

0580-80695, 070-627 31 68

Studie- och yrkesvägledare


 

Catrine Lundberg

catrine.lundberg@ljusnarsberg.se

072-021 04 77

Senast uppdaterad

Ljusnarsbergs kommun

Ljusnarsbergs kommun
Gruvstugutorget
714 80 Kopparberg


Telefon: 0580-805 00
E-post:
kommun@ljusnarsberg.se