Direkt till innehållet
Ljusnarsbergs kommun
Ljusnarsbergs kommun

Kontakt

Besöks- och Postadress

Besöksadress

Postadress

Komvux

Kapellansgatan 5

714 31 KOPPARBERG

Ljusnarsbergs kommun

5 Gruvstugutorget

714 80 KOPPARBERG

 

 

Administratör


Biserka Vasic

biserka.vasic@ljusnarsberg.se

070-420 48 57

 

Handledare Vård- och omsorgsutbildningen


Catrine Lundberg

catrine.lundberg@ljusnarsberg.se

072-021 04 77

 

Studie- och yrkesvägledare



Linnea Cederborg

linnea.cederborg@ljusnarsberg.se

0580-806 29

Telefontid: Måndag - Fredag 8.00-9.00

 

Rektor


Ida Andersson

ida.andersson@ljusnarsberg.se

0580-806 33

 

Lärare på grundläggande- och gymnasial nivå

Anette Samuelsson (sva)

anette.samuelsson@ljusnarsberg.se

070-627 3 168

Ann Torstensson (ma)

ann.torstensson@ljusnarsberg.se

070-627 31 68

Ronnie Edvardsson (hi/sh)

ronnie.edvardsson@ljusnarsberg.se

072-021 04 89

 

SFI-lärare


Ahmad Al Zeeb

ahmad.alzeeb@ljusnarsberg.se

070-627 31 68

Basem Murad

basem.murad@ljusnarsberg.se

070-627 31 68

Guzalay Suleimanova

guzalay.suleimanova@ljusnarsberg.se

070-778 62 57

Karolina Tillman

karolina.tillman@ljusnarsberg.se

072- 021 04 89

Lisa Lager

lisa.lager@ljusnarsberg.se

072-021 04 89

Tomas Andersson

tomas.andersson@ljusnarsberg.se

072- 021 04 89

 

Senast uppdaterad

Ljusnarsbergs kommun

Ljusnarsbergs kommun
Gruvstugutorget 714 80 Kopparberg


E-post: kommun@ljusnarsberg.se

Om webbplatsen

Öppettider Kommunhus

Måndag - torsdag

08.00 - 16.00

Fredag

08.00 - 15.00

Öppettider reception

Måndag - torsdag

Kl. 09.00 - 15.00
(lunchstängt mellan kl. 12.00-13.00)

Fredag

Kl. 09.00 - 12.00

Öppettider Polisen

Tisdagar

kl. 09.00 - 15.00

Öppettider växel

(Telefon: 0580-805 00)

Måndag-torsdag
Kl. 08.00-16.30,
Fredag
08.00-16.00
Lunchstängt
12.00-13.00
Klämdag
10.00-12.00
Dag före helgdag
8.00-12.00